Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

Kurumsal

İlk olarak 1997 elektrikçi esnaf olarak hizmet vermeye başlayan Cemal Durmuş ticari hayatını bir süre elektrikçi olarak sürdürmüştür. Yaklaşık olarak 5 yıl firma olarak faaliyette bulunan ve elektrikçi olarak hizmet veren Cemal Durmuş elektrik ve elektronik alanındaki faaliyetlerini Star Elektrik daha sonra ise Ege Elektrik firma adlarıyla vermiştir. 2002-2006 yılları arasında ise İzmir Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapan Cemal Durmuş küçük esnaflıktan büyük esnaflığa giden yolda oldukça başarılı ve profesyonel olarak sunduğu hizmetlerini genişletmeye başlamıştır. Elektrik Hizmetleri, Elektronik hizmetler, uydu anten merkezi sistem hizmetler, fiber ve kablolama hizmetleri, zayıf akım hizmetler, orta akım hizmetleri ve inşat hizmetleri vererek alanını oldukça genişletmiştir.

Firma olarak başladığı elektrikçi faaliyetlerini uzman, eğitimli ve profesyonel bir personelle genişleten firma daha sonra büyüyerek 2017 yılı itibari ile CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Müşterilere verilen hizmetler daha sistemli ve çözüm odaklı faaliyetler vererek şirket müşteri memnuniyeti felsefesini tam olarak hayata geçirmiştir. CDI Elektrik Ltd. şirketi bünyesinde çalışan her personel aldıkları eğitimlerle müşterilere en iyi ve en hızlı hizmeti oldukça geniş alanda verebilme potansiyeline sahip olarak destek vermektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri, elektronik hizmetler, uydu anten merkezi sistem hizmetler, fiber ve kablolama hizmetleri, zayıf akım hizmetler, orta akım hizmetleri ve inşat hizmetleri alanında geniş bir portföy ile günümüz teknolojinin en gelişmiş alternatif yazılım ve teknik çalışmaları ile en donanımlı hizmet kalitesi ile sektörde enler arasında yerini almayı başarmıştır. Devamlı olarak yenilikçi olmayı, değişen teknolojiye en kısa sürede adapte olan dinamik bir hizmet ile müşteri odaklı çalışmayı prensip haline getiren CDI Elektrik Ltd. şirketi her zaman ve her koşulda misyonundan vazgeçmeyen bir hizmet vermeyi başarmıştır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri, elektronik hizmetler, uydu anten merkezi sistem hizmetler, fiber ve kablolama hizmetleri, zayıf akım hizmetler, orta akım hizmetleri ve inşat hizmetleri portföyleri ile kalite politikasını eğitim ve yeniliklere açık olarak müşterilerine şimdi ve gelecekte olan tüm beklentilerini gelişen teknolojiye paralel olarak devam ettirmeyi benimsemiş ve amaç edinmiştir.