Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

İnşaat Hizmetleri

CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak yılların verdiği tecrübe ve deneyimle inşaat hizmetleri alanında gerekli olan tüm elektrik, elektronik bağlantı sistemlerini gerekli bilgilendirmelerin yapılmasından sonra mühendisler tarafından projelendirilmektedir. Projelendirilen elektrik, elektronik bağlantı noktalarının sağlam ve kaliteli bir işçilik ile ortaya çıkarılması için gerekli olan malzeme ve tesisatın doğru şekilde yapılması yine şirket bünyesinde bulunan mühendislerin kontrolünde yapılmaktadır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak inşaat sektöründe küçük esnaflıktan gelen ve zamanla oldukça büyüyen şirket inşaat hizmetlerinde oldukça kaliteli, sağlam bir işçilikle önemli referanslar edinmiş ve bu durumun verdiği sorumluluk ile gelişen teknoloji çağında her türlü gelişmeye ayak uydurarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. İnşaat hizmetleri alanında geniş alanda gerekli olan tüm ana bağlantı noktaları için oldukça geniş çapta bir planlama yaparak gerekli olan alt yapının oluşması için bire takip ve düzenlemede oldukça etkin bir faaliyet göstermiştir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak inşaat sektöründe gerekli olan bağlantıların alt yapıları oluşturabilmek için ortaya çıkarılan oldukça da titiz hazırlanan projeler doğrultusunda her işi titizlikle tekniğine göre hazırlanmasında her zaman faaliyet göstermiştir. Müşteri memnuniyeti kapsamındaki felsefesi ile üzerine aldığı her işi belirlenen ekiple takip edilmesine, gerekli olan tesisat için gerekli olan malzemeden yapılacak olan alt yapı çalışmalarına kadar görevli olan teknik ekip tarafından takip edilmek koşulu ile hizmetlerin devamlılığını sağlamıştır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak inşaat sektöründe geçmişten günümüze yaptığı her işi prosedürüne göre, sağlam bir işçilik ile ortaya çıkarmış ve müşterilerin tüm taleplerine cevap verebilecek bir şirket olarak sektörde yerini almıştır. Müşterilerin her talebine kısa ve hızlı çözüm bulma prensibi ile piyasadaki varlığını sürdüren CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak inşaat sektöründe üzerindeki ağır sorumluluğun altından oldukça başaralı bir şekilde çıkmayı başarmıştır. CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak inşaat sektöründe elektrik ve elektronik tüm alt yapı ve bağlantı noktalarının sağlanmasından ister müstakil ister toplu konut yapıları olsun uydu, anten, merkezi sistem hizmetleri ile fiber ve kablolama hizmetleri ile birlikte geniş bir portföyle ile sektörde enlerin arasına girmeyi başarmıştır.