Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

Orta Akım Hizmetleri

CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri oldukça önemli olan sistemlerin kurulumunda enlerin arasına girmeyi başarmıştır. Eğitimli ve oldukça tecrübeli teknik kadrosu ile yapılan her işe imzasını CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak atmıştır. Orta akım hizmetleri alanında gelinen noktada kalite standartları ile her şeye çözüm bulan bir kuruluş olmayı başarmıştır. CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri ile kurulan gerilim tesislerinde sektörün iddialı ismi olmuştur.

CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri içinde yer alan her faaliyet için gerekli olan bilgilendirme, mühendislik ve danışmanlık hizmeti oldukça profesyonel bir şekilde verilmektedir. Orta akım hizmetleri içinde yer alan yer altı köşk tipi trafo, direk tipi trafo, bina tipi trafo ile bina tipi trafo merkezleri kurulumu sırasında gerekli olan ön hazırlık aşamaları, keşif ve akabinde planlama ve projelendirme sürecinde şebekenin kurulacağı tüm bağlantı noktaları belirlenmektedir. Daha sonra tüm bağlantı noktalarına göre gerekli olan ekipmanlar tedarik edilerek kurulum ile montaj süreci oldukça kaliteli bir işçilik ile orta gerilim hizmeti sunulmaktadır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri içinde gerekli görülen trafo bakım ve onarım çalışması da profesyonel bir ekip ile verilebilmektedir. Günümüz teknolojiye ayak uyduran CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri gerekli olan enerji ve enerjiye dair tüm gereksinimleri tedarik edebilmekte ve hizmeti çözüm odaklı bir şekilde verebilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri kesintisiz, oldukça kaliteli ve sürekli bir enerji olabilmesi için trafo ve elektrik ile ilgili tüm tesislerin bakımını aksatmadan düzenli olarak bakmakta ve dolayısı ile de yapılan işin güvenirliliğini kanıtlayabilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri sırasında trafo yağı dielektrik testi, trafo yağı filtrasyon işlemi, trafo merkezi bakım ve temizliği, kumanda sistemi tesisleri, kesici ve ayırıcı kontrolleri, termal kamera ve ısınma kontrolü, izolasyon testi gibi geniş çapta bakım ve onarım hizmetlerini güvenli bir şekilde verebilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi orta akım hizmetleri gerekli olan tüm resmi ve teknik danışmanlık hizmeti ile orta akım hizmetlerini sorumluluğunu taşıyarak profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.