Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

Zayıf Akım Hizmetleri

CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri bünyesinde gerekli olan bilgilendirme, yönetim sistemleri ile tüm analiz unsurları ile birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Zayıf akım hizmetleri içinde var olan elektroniğe bağlı tüm unsurlarla ilgili sistemleri gerekli olan keşfin yapılmasından sonra projelendirilip satış, kurulum ve devreye sokma işlemi kapsamındaki tüm uygulama çalışmalarını verebilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri içinde yer alan tüm uygulamalar gelen isteklere ve ürünlerden bağımsız olarak çözüm odaklı bir hizmet sunabilmektedir. Bu hizmetler gerekli eğitimli, tecrübeli bir teknik ekip tarafından projelendirme, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini en profesyonel şekilde sunmaktadır. CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri içinde sistem odası ortam kontrol sistemleri, seslendirme sistemleri, yangın alarm sistemleri, güvenlik kapı sistemleri, IPTV, IP tabanlı olarak CCTV güvenlik kamera sistemleri, analog, dijital santral ile IP telefon çözümleri hizmetleri ile ilgili tüm destekler verilebilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri sektöründe en öndeki liderler arasında yer almakta ve ses iletişimi ile telefon altyapı kablolama uygulamaları, çok farklı türdeki markalar ve modellerdeki telefon santral çözümlerini eğitimli, uzman teknik ekip tarafından oldukça profesyonel bir işçilik ve uzun süreli kullanım imkânı sağlayarak faaliyetlerini müşterilerine müşteri memnuniyeti çerçevesinde verebilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri içinde mevcut olan analog, dijital ve IP tabanlı telefon santralleri ile yine IP tabanlı CCTV görüntülü güvenlik sistemi, ortamı izleme, takip etme ve kontrol amaçlı yapılan uygulamalar en profesyonel bir şekilde verilebilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri içinde yer alan yangın alarmı, gazlı yangın söndürme gibi sisteme bağlı olarak uygulanan sistem odası kontrol sistemleri için gerekli olan projelendirme, mühendislik çalışmaları yapılmakta ve bu çalışma doğrultusunda planlı, projeli faaliyet göstermektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri verilirken müşterilerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak planlanan ve projelendirilen çalışmalar zayıf akım hizmetleri içinde yer alan her sistemi başarı ile uygulayabilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi zayıf akım hizmetleri ile sistem kurulumları sorunsuz yapılabilmektedir.