Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

Elektronik Hizmetleri

Elektronik hizmetler alanında sayabileceğimiz birçok elektrikle çalışan araç ve gereçlerin onarımı, bakımı ve gerekli olabilecek yedek parça temini konusunda gerekli olan tam destek sağlanabilmektedir. Elektronik hizmetler arasında sayılabilecek olan bilgisayar, alarm güvenlik sistemleri, teflon santralleri, masaüstü bilgisayarlar, notebook, merkezi uydu çanak antenler, tıbbi cihazlar ile ölçü ve test cihazları için gerekli olan bakım ve onarım hizmeti ile ilgili destek en hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde verilebilmektedir.

Elektronik hizmetler CDI Elektrik Ltd. şirketi bünyesinde çalışan eğitimli ve profesyonel bir ekip tarafından müşteri memnuniyeti felsefesi ön planda tutularak çözüm odaklı destek tam olarak sağlanabilmektedir. Elektronik hizmetleri var olan surunla ilgili en hızlı çözüm üretmek ve zaman kaybı olmadan tecrübeli, eğitimli ve alanında uzman bir teknik servis ile uzman bir danışman tarafından ihtiyaçları karşılamaya yönelik faaliyet vermektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi olarak elektronik hizmetleri gelişen teknolojiye ayak uydurarak elektronik hizmetler sektöründeki yerini karşılıklı memnuniyet, saygı, sorumluluk, yaratıcılık, dürüstlük ve yenilikçi olma politikasını rekabet değerlerine bağlı kalarak en önde vermiş ve vermeye devam edecektir. CDI Elektrik Ltd. şirketi elektronik hizmetler alanında istenilen zamanda ve istenilen yerde her türlü proje tanımlamalarında gerekli olabilecek kurulum, onarım, bakım ve servis gibi tüm hizmetleri kurumsal olarak kısa sürede sağlamaktadır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi bünyesinde yer alan ekip tarafından gerekli olan elektronik hizmetler için verilecek olan teknik destek hizmet süresince gerek bireysel gerekse kurumsal olarak verilecek hizmetlerde sorunu kısa sürede çözmek en temel amaçtır. Günlük hayatın vazgeçilmez araçları arasında yer alan televizyonlar, uydu çanak antenleri, telefon santralleri, elektronik kart tamirleri için gerekli olan hızlı ve kaliteli tamir, onarım, kurulum ve servis desteği tam olarak sağlanabilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi verilecek elektronik hizmetler kapsamındaki faaliyetleri için öncelikle planlama için keşif ekibi yollanmakta ve proje kapsamına dahil edilmektedir. Projelendirme sonrasında gerekli olan parça temi ile proje uygulanmaya başlanmaktadır. Verilecek olan elektronik hizmetler alanında her adımda oldukça profesyonel bir çalışma sergileyen CDI Elektrik Ltd. şirketi en hızlı ve kesin çözümün adresi olmaktadır.