Cdi Elektrik | +90 (532) 326 4698

Elektrik Hizmetleri

CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri alanında gerekli olan titizliği ve standartları en uygun bir şekilde verebilmektedir. Can ve mal güvenliğini son derece önemli bir yeri olan elektrik hizmetleri elektrik tesisatı için gerekli alt yapı çalışmasından sonradan sıkıntı yaratan tüm elektrik bağlantılarını da en kesin ve en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaya yardımcı olabilmektedir. Elektrik hizmetleri inşaat hizmetleri ile birlikte gerekli olan tüm teknik destek sağlanmakta ve buna göre projelendirilmektedir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri inşaat halinde olan bir yer için öncelikle tesisat döşeme için gerekli olan tüm bağlantı noktalarının tespit edilmesi ile başlamaktadır. İnşaat hizmetlerinde inşaatın sıva yapılmadan önce gerekli olan boruların döşenebilmesi için kaba inşaatın tamamlanmasından sonra elektriğin iletilebilmesi için sıva üstü tesisatın yapılmasında bire bir faaliyet gösterebilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri olarak inşaat aşamasında olan tüm işlemleri duvar yüzeyinde görülmeyen borular ile bağlantı noktalarının yapılması sağlanır.

CDI Elektrik Ltd. şirketi her alanda olduğu gibi elektrik hizmetleri alanında da öncelikle bilgilendirme sonrasında mühendis keşif ve çalışmaları ile projelendirme ve kurulum aşamalarını can ve mal güvenliğini göz önünde bulundurarak standartlara uygun bir şekilde bir plan doğrultusunda yapmaktadır. Her alanda olduğu gibi elektrik hizmetleri alanında da oldukça dikkatli olunması gereken noktalara gereğinden fazla titiz yaklaşılmakta ve bu sorumluluk bilinci ile hareket edilmektedir. CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri alanındaki sorumluluk bilinci ile çalışan teknik ekip oldukça tecrübeli, eğitimli ve değişen çağa ayak uydurarak en hızlı ve en kaliteli işi çıkarmayı her zaman başarmış ve başarmaya devam edecektir.

CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri yalnızca inşaat olarak değil hale hazırda bulunan tüm konutlardaki elektrik tesisatlarında var olan olabilecek sıkıntılı tüm sorunları en kesin çözümü bularak müşterileri sorunlardan kurtarabilmiştir. CDI Elektrik Ltd. şirketi elektrik hizmetleri alanında elektrik tesisatlarında ortaya çıkan bozulma, herhangi bir kısa devre ya da elektriğin hasar görmesinden kaynaklanan çalışmama durumu, elektrikle ilgili acil müdahale ve gerekli tüm tamir işlerinde gerekli olan uzman ekiplerle anında ve hızlıca çözülebilmektedir.